З Новим Роком! Всім добра,Світла, посмішок, тепла,
Миру, радості, достатку
І у справах всіх – порядку!
А завтра день на 2 секунди буде тривати довше!!!
У стародавні часи жінки мали хустки, як то кажуть, на всі випадки життя: були святкові хустки, в яких йшли до церкви, і були звичайні, в яких працювали в полі або по господарству. Говорили, що коли хустку виглядала багато, то, відповідно, багатою була і сім'я.
Молоді жінки носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, а вдови – тільки чорні. Хустки також мали різний розмір: маленькі були повсякденніше, великі одягалися на голову, а на грудях закручувалися, щоб було тепло. Наприклад, якщо жінка несла маленьку дитину, то кутала і його, і себе.
Мета цього дня - об'єднати жінок різних професій, віку, спеціальності та національності для заощадження красивих українських традицій. До речі, в 2019 році свято відзначалося в США, Іспанії, Канаді, Латвії, Португалії, Казахстані, Йорданії, Індії.
Свято прижилося в Україні і багато українців використовують цей елемент одягу в своїх образах. Хустка стала справжнісіньким стильним елементом в гардеробі українських модниць. У 2019 навіть зародився флешмоб, коли потрібно було зробити фото в хустці і запостити його в своїх соціальних мережах.
З Днем української хустки!
№ Предмет Завдання для опрацювання 1. Всесвітня історія Розділ 3. Держави Західної Європи в XVI-XVII ст. Тема уроку:Становлення абсолютно...