вівторок, 30 березня 2021 р.

Правила безпеки на залізниці


 

Правила безпеки на залізничних об’єктах та залізничному транспорті дуже прості і їх потрібно дотримуватися задля збереження не тільки свого здоров’я, а й життя:


1. Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеною небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти. Необхідно знати, що зупинити відразу поїзд, як автомашину, не можливо, бо навіть при екстреному гальмуванні до повної зупинки поїзд по інерції проїде щонайменше 800 – 1600 метрів. Крім того, різке гальмування може призвести до аварії та травмування багатьох людей.

2. При переході через залізничні колії користуйтесь перехідними мостами або спеціально передбаченими для цього переходами. Не переходьте колії, коли наближається поїзд або локомотив, бо зекономлені хвилини можуть коштувати вашого життя.

3. Не дозволяйте дітям ходити або знаходитися на залізничних коліях і поблизу них без супроводу дорослих.

4. Рухомий склад, який стоїть, обходьте на відстані не менше 5 метрів.

5. Не перелазьте під вагонами.

6. Будьте уважні на вокзалах, особливо при значному скупченні поїздів. Щоб не розгубитися і не стати жертвою нещасного випадку уважно слухайте об’яви по гучномовному зв’язку і дотримуйтесь вказівок оголошень.

7. Не залишайте без нагляду дітей.

8. При поїздці в поїзді не висовуйтесь з вікон та не викидайте сторонні предмети, оскільки можете бути самі травмовані або травмувати працюючих на коліях людей.

9. Завчасно робіть посадку і своєчасно висадку із вагону – і тільки при повній зупинці поїзда.

10. Перед тим, як увійти в небезпечну зону потрібно впевнитися у відсутності потяга, локомотива, тощо.

11. При наближенні поїзда треба зупинитися поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

12. Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою та звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колії дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі. При відсутності шлагбаума (коли переїзд не охороняється) перед переходом колії необхідно впевнитися що до переїзду не наближається поїзд.

Немає коментарів:

Дописати коментар

8-Б завдання для опрацювання на 21.11

  № Предмет Завдання для опрацювання 1. Геометрія Тема. Систематизація знань, умінь та навичок з теми “ Середня лінія трикутника. Трапеція. ...